PSG me ofertë për Boateng

Skuadra e Paris Saint-Germain ka bërë ofertë zyrtare për transferimin e mbrojtsit gjerman, Jerome Boateng nga Bayern Munchen.

Sipas mediave në Paris, skuadra e Tuchel ka ofruar plotë 35 milionë funte për transferimin e Boateng në Parc de Princes.

Bayerni ndodhet në dy mendje dhe ende nuk ka vendosur ta pranoj apo refuzoj ofertën e klubit francez./veqsport.com/