Liverpooli me ofertë për Vida

Skuadra e Liverpoolit raportohet se ka shprehur interesim për transferimin e mbrojtsit kroat, Domagoj Vida.

Vida po kalon formë fantastike në Kampionatin Botëror dhe së bashku me anëtarin e Liverpoolit, Dejan Lovren i siguruan përfaqësueses së tyre një vend në finalen e madhe.

Siq raportojnë mediat, The Reds kanë ofruar 17,5 milionë funte për transferimin e Vidas nga Besiktas./veqsport.com/