James ëndërron rikthimin te Reali

Klubi i ëndërrave të James Rodriguez vazhdon të mbetet Real Madridi.

Kur kolumbiani u largua nga Los Blancos drejt Bayernit ai nuk ia mbylli derën përgjithmonë klubit spanjoll.

Sipas mediave spanjolle, James ëndërron rikthimin te Real Madridi dhe sidomos pas largimit të Zinedine Zidane i cili nuk i dha shumë minutazh lojtarit./veqsport.com/