Barcelona ofron Andre Gomes dhe para për Kanten

Shumë top skuadra europiane kanë shprehur interesim për transferimin e mesfushorit të Chelseat, Ngolo Kante.

Mesfushori francez kaloi një sezon fantastikë me Chelsean, por edhe me përfaqësuesen e tij me të cilën do të luaj në finalen e Botërorit Rusia 2018.

Sipas burimeve të Sky Sports, Barcelona është e gatshme të ofroj para dhe Andre Gomes për transferimin e Kantes këtë merkato ./veqsport.com/