E ardhmja e Bale vendoset javën e ardhshme

Gareth Bale do ta kuptoj të ardhmen e tij javën e ardhshme.

Uellsiani pritet të ketë një takim të drejtpërdrejtë me trajnerin e ri të Real Madridit, Julen Lopetegui.

Megjithatë lajmet janë pozitive dhe sidomos pas largimit të Cristiano Ronaldos nuk pritet që fatin e njëjtë ta ketë edhe Bale që përkundrazi pritet të marë përgjegjësi më të madhe te Los Blancos sezonin që po vije./veqsport.com/