Chelsea interesohet për Suson

Suso mund të rikthehet përsëri në Premier Leaguen angleze, por kësaj rradhe jo te Liverpooli.

Për anëtarin e Milanit interesim ka shprehur skuadra e Chelseat.

Siq raportuan sot mediat së shpejti pritet një takim mes zyrtarëve të të dyjave klubeve dhe pas një sezoni fantastikë individual te Rosonerët, Suso mund ta vazhdoj karrierën e tij te blutë e Londrës./veqsport.com/