Ronaldo: Faleminderit të gjithëve, Hala Madrid!

Cristiano Ronaldo edhe zyrtarisht nga sezoni i ardhshëm do të luaj te Juventus.

Portugezi do përfitojë 500 mijë funte në javë dhe do të i kushtoj Juventusit plotë 105 milionë euro.

“Faleminderit të gjithëve dhe natyrisht siq kam thënë 9 vite më parë në stadium: Hala Madrid”, është reagimi i parë i portugezit pas zyrtarizimit të lajmit se do transferohet te Juventus./veqsport.com/