Ramos i uron fat Ronaldos

Sergio Ramos ka reaguar nëpërmjet rrjeteve sociale pasi ka kuptuar largimin e Cristiano Ronaldos nga Real Madridi.

“Cristiano, golat e tu, numrat dhe gjithçka që kemi fituar së bashku flasin vetë”

“Ti ke fituar një vend të veçantë në historinë e Real Madridit. Ishte kënaqësi të luaja me ty. Përqafime dhe shumë fat”, shkroj mbrojtsi spanjoll./veqsport.com/