Presidenti i Juventusit në Greçi për Ronaldon

Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli ka udhëtuar nga Torino drejtë Greçisë ku pritet të takohet me Cristiano Ronaldon.

Agnelli ka arritur në Kalamata dhe raportohet se me helikopter do të udhëtoj 60Km larg ku ndodhet ylli i Real Madridit për të diskutuar rreth transferit.

Veç kësaj sot do takohen edhe agjenti i lojtarit, Jorge Mendes me presidentin e  Los Blancos, Florentino Perez./veqsport.com/