Pjanic do vazhdoj me Juventusin

Miralem Pjanic nuk do të largohet nga skuadra e Juventusit gjatë kësaj merkatoje.

Për mesfushorin nga Bosnia interesim ka shprehur Barcelona që e sheh lojtarin si zëvendësues së Andres Iniestas.

Megjithatë Juventusi do të i ofroj së shpejti kontratë të re lojtarin dhe Pjanic do të jetë pjesë e Zonjës së Vjetër edhe për disa sezone./veqsport.com/