Java vendimtare për të ardhmen e Ronaldos

Cristiano Ronaldo do ta kuptoj të ardhmen e tij gjatë kësaj jave.

Portugezi raportohet se ka shprehur dëshirën që të largohet nga Reali dhe të transferohet te skuadra italiane, Juventus.

Madje fanelat e tij veçse kanë filluar të shiten në qytetin e Torinos edhe pse nuk ka asgjë zyrtare.

Të gjitha gjërat rreth së ardhmes së njërit nga futbollistëve më të mirë të historisë do të qartësohen gjatë kësaj jave./veqsport.com/