Icardi vazhdon me Interin

MILAN, ITALY - MARCH 31: Mauro Icardi of Inter celebrates after scoring his team's opening goal during the serie A match between FC Internazionale and Hellas Verona FC at Stadio Giuseppe Meazza on March 31, 2018 in Milan, Italy. (Photo by Maurizio Lagana/Getty Images)

Mauro Icardi nuk do të largohet nga skuadra e Interit.

Sulmuesi argjentinas pritet ta vazhdoj kontratën dhe do takohet të hënën me zyrtarët e Neruazurëve.

Icardi realizoi 29 gola edicionin e kaluar dhe qëndrimi i tij dhe vazhdimi i kontratës është lajm tepër i rëndësishē për Interin./veqsport.com/