Icardi vazhdon me Interin

Mauro Icardi nuk do të largohet nga skuadra e Interit.

Sulmuesi argjentinas pritet ta vazhdoj kontratën dhe do takohet të hënën me zyrtarët e Neruazurëve.

Icardi realizoi 29 gola edicionin e kaluar dhe qëndrimi i tij dhe vazhdimi i kontratës është lajm tepër i rëndësishē për Interin./veqsport.com/