XI më e mirë e kombinuar mes Brazilit dhe Belgjikës

Dueli kryesor i 1/8 së finales së Botërorit 2018 do të jetë sonte mes Brazilit dhe Belgjikës.

Shumë yje do të përballen mes vete, por se cili është formacioni më i mirë i kombinuar mund ta shihni mëposhtë.

Alisson

Meunier, Kompany, Miranda, Marcelo

De Bruyne, Paulinho, Coutinho

Hazard, Lukaku, Neymar. /veqsport.com/