Statistika: Coutinho vs De Bruyne

Brazil-Belgjikë do të jetë ndeshja kryesore e 1/8 së Botërorit 2018 dhe madje po konsiderohet si finale para finales së vërtetë.

Përballë do vihen shumë yje të futbollit që pritet të dhurojnë spektakël përgjatë 90 minutave ose edhe më gjatë nëse loja shkon në vazhdime.

Por se si kaluan në këtë Botëror, Coutinho dhe De Bryune mund ta shihni në statistikat e Whoscored ./veqsport.com/

9