Andre Silva i lirë që të largohet

Andre Silva tha se nuk është momenti të flasë për të ardhmen e tij pas eliminimit nga Botërori 2018.

Megjithatë e ardhmja e tij duket se do të jetë larg skuadrës italiane, Milan.

Rosonerët kanë mjaftë probleme financiare dhe janë gati të pranojnë largimin e portugezit nëse arrinë ndonjë ofertë e duhur.

Silva nuk arriti të tregoj pothuajse asgjë me paraqitjet e tij me Milan./veqsport.com/