Bonucci kërkon largimin

July 18, 2018 d l 0

Leonardo Bonucci i ka treguar agjentit dhe klubit të Milanit se dëshiron largimin nga skuadra. Për mbrojtsin italian interesim kanë shprehur Manchester United dhe PSG. […]

Balotelli mbetet te Nice

July 18, 2018 d l 0

Mario Balotelli megjithatë nuk do të largohet nga skuadra franceze, Nice. Sulmuesi italian ka qenë në bisedime me marrëveshje rekorde me Marseillen, por në fund […]

Ende nuk ka oferta për Pavard

July 18, 2018 d l 0

Benjamin Pavard ishte njëri nga lojtarët më të mirë të Francës në këtë kampionat botëror. Për mbrojtsin e Stuttgart interesim serioz ka shprehur skuadra e […]

Arsenali e do Coman

July 17, 2018 d l 0

Skuadra e Arsenalit dëshiron transferimin e Kingsley Coman nga Bayern Munchen. Sipas mediave angleze Gunners janë gati të ofrojnë plotë 50 milionë euro për transferimin […]