Chelsea me ofertë për Golovin

Skuadra e Chelseat së shpejti do të bëj ofertë zyrtare për mesfushorin më të mirë rus, Aleksandr Golovin.

Golovin ka kaluar edicion fantastikë me CSKA e Moskës, por gjithashtu po  tregon kualitetet e tij edhe në Botërorin Rusia 2018.

Për mesfushorin e talentuar interesim kishte shprehur edhe Juve, por skuadra italiane nuk është gati të bëj një ofertë të re dhe kështu Golovin pritet të përfundoj si lojtar i Chelseat./veqsport.com/