Casemiro: Busquets më i miri në botë në pozitën e tij

Mesfushori brazilian i Real Madridit, Casemiro ka deklaruar se Sergio Busquets është lojtari më i mirë në botë në pozitën e tij.

”Busuqets është më i miri në botë në pozitën e tij dhe e admiroj shumë atë lojtar, ai ka shumë kualitete”

”Kante dhe Pogba po ashtu janë shumë të fortë”, u shpreh braziliani./veqsport.com/