Formacionet zyrtare: Angli – Belgjikë

Gareth Southgate dhe Roberto Martinez kanë bërë shumë ndryshime për ndeshjen e fundit të grupit, pasi dihet që edhe Anglia edhe Belgjika kanë siguruar kualifikimin.

Anglia: Pickford; Jones, Stones, Cahill; Alexander-Arnold, Dier, Ruben Loftus-Cheek, Delph, Rose; Rashford, Vardy.

Belgjika: Courtois; Dendoncker, Boyata, Vermaelen; Chadli, Dembélé, Fellaini, T. Hazard; Tielemans, Januzaj, Batshuayi.

/veqsport.com/