‘Ciao’ Milan! Ky është ekipi i ri i Borinit

Sipas Tuttosport, ekipi i Torinos dëshiron futbollistin e Milanit, Fabio Borini,përcjell ORAinfo.

Sulmuesi i Milanit është në pamjet e presidentit të Kajros, dhe ai mund të zëvendësojë futbollistin,Falquen, nëse spanjolli largohet nga ekipi i Torinos.

Më shumë gjasë futbollisti i rossonerëve do të ndërrojë ambient.