Zbulohet super-transferimi i Chelseat nga Franca

Sipas “Mirror”, blutë janë favoritë për Jean Michael Seri të Nice.

Chelsea po punon për afatin kalimtar.

Antonio Conte kërkon të forcojë mesfushën e skuadrës, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Mirror”, blutë janë favoritë për Jean Michael Seri të Nice.

Lojtari vlerësohet me 54 milionë euro nga klubi i tij.

Për Serin interesim kanë shfaqur edhe Barcelona dhe Arsenal.