Neymar sjell poza intime me të dashurën

Neymar është një nga futbollistët më të nxehtë në botën e futbollit.

Pra, super ylli që i kushtoi Paris Saint-Germainit rreth 222 milionë euro është bërë imazh i zinxhirit të kompanisë së modës C&A.

Me Nissan bëhuni pjesë e Ligës së Kampionëve, ofertë e parrezistueshme vetëm për kampionët

Braziliani ka bërë një foto sesion së bashku me të dashurën, Bruna Marquezinen, teksa dyshja shihet duke marrë poza pa të brendshme.

Ata mund të shihen duke u puthur ndërsa nuk janë në gjendje të mbajnë larg duart nga njëri-tjetri.

Seti fotografik bardhezi është frymëzuar nga romani erotik dhe filmi “Fifty Shades of Gray”.

Kujtojmë se 26-vjeçari është njoftuar me 22-vjeçaren në një ndejë me rastin e karnavaleve në Rio de Janeiro në vitin 2012.