Çmendet Mourinho, i dëshiron tre lojtarët e Barcelonës

Jose Mourinho ka bërë një marrëveshje me Manchester Unitedin për transferimet në verë.

Trajneri portugez dëshiron që në verë të bëjë tri transferime nga Barcelona, e që do t’i kushtojnë mbi 200 milionë euro.

Mourinho ka kërkuar nga Manchester United që në verë të transferoj André Gomes, Samuel Umtiti dhe Marc-André Ter Stegen, transmeton ORAinfo.

Portugezi është i dashuruar në tre yjet e Barcelonës, andaj në verë do të bëjë gjithçka që t’i transferoj në “Old Trafford”.