Marseilla apo Atletico/ Skedina për finalen, eksperti: Ja kush e fiton Europa Leaguen

Sot në mbrëmje në Lyon do të luhet finalja e madhe e Europa Leagues ndërmjet Marseilles dhe Atletico Madridit.

Stefano Palmieri, i cili formulon parashikimet e ndeshjeve të futbollit te prestigjiozja sportive italiane “Calciomeracto”.

Kujdes: Në baste asgjë nuk është e sigurt, parashikimet janë marrë nga bookmakers-at italianë.

Skedina e ditës për sot:

Marseilla-Atletico Madrid primo X/2 (koeficienti 4.7)