Inter – Barcelona, Rafinha zgjedh ekipin për sezonin e ri

Rafinha shpreson të mbetet në Inter, edhe pas përfundimit të këtij sezoni.

Babai dhe menaxheri i tij, Mazinho ka njoftuar se mesfushori dëshiron të jetë pjesë e ekipit nga Serie A edhe në edicionin e ri.

Në Inter është shumë mirë, shpresoj të arrin të mbetet në Milano”, deklaroi Mazinho për “Tuttosport”.

Rafinha iu bashkua Inter në formë të huazimit nga Barcelona.