Formacionet zyrtare: Barcelona – Sevilla, ja befasia!

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen derbi të javës së 30-të të La Ligës spanjolle ndërmjet Sevillas dhe Barcelonës.

Trajnerët e dy skuadrave kanë publikuar formacionet zyrtare:

i