Ramsey kalon tek rivali i urryer i Arsenalit

Aaron Ramsey ende nuk e ka vazhduar kontratën me Arsenalin

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho është i gatshëm të përfitojë nga mos marrëveshja që ka lojtari me klubin e Arsenalit, shkruan Gazeta Blic

Ramsey ka një vit kontaratë me Arsenal dhe Mourinho mendon se uellsjani mund të transferohet në Man United, aty ky pagat janë të larta.

Chelsea gjithashtu po monitoron lojtarin e Arsenalit, shkruajnë mediat angleze.