Madagaskar – Kosova, ky është çmimi i biletave

Përfaqësuesja e Kosovës do të takohet me Madagaskarin me fillim nga ora 19:00 në “Stade Municipal Jean Rolland” të Francës.

Ndeshja mes Kosovës dhe Madagaskarit është ndeshje miqësore e FIFA-s, shkruan GazetaBlic

Biletat për këtë takim kanë filluar të shiten nga dita e sotme në https://www.mybootika.com.

Një biletë për të shikuar këtë përballje kushton 15 euro