ZYRTARE:Rikthimi i Neymarit? Barcelona zbulon të vërtetën!

Drejtuesit e klubit katalan kanë përjashtuar mundësinë e rikthimit të tij në “Camp Nou”.

Sulmuesi i Paris Saint-Germain spekulohet se do të largohet nga klubi pas përfundimit të këtij sezoni.

Por, drejtuesit e klubit katalan kanë përjashtuar mundësinë e rikthimit të tij në Camp Nou.

“Nuk jemi në dijeni se Neymar dëshiron të kthehet në Barcelonë”, ka thënë Vives.

“Braziliani e braktisi klubin dhe ne i uruan fat, që prej atëherë nuk ka ndodhur më asgjë”, ka shtuar ai.

Neymar së fundmi kërkohet edhe nga rivali i madh i La Ligës, Real Madrid që mendohet se do bëjë çmendurinë për të paguar 400 milionë euro.