Zbulohet ekipi favorit për nënshkrimin e Lewandowski

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes.

Manchester United po udhëheq garën për të nënshkruar sulmuesin e Bayern Munichut, Robert Lewandowski, sipas Kicker.

Polaki është i gatshem të largohet nga Allianz Arena këtë verë, me Real Madridin gjithashtu thuhet se është i interesuar, transmeton “Transferimet”.

Por është United që ka treguar interesin më të madh deri më tani përpara merkatos së transferimit të verës.