Griezmann-Barcelona, ky është lajmi i fundit!

Barcelona po punon vazhdimisht për një marrëveshje për të realizuar transferimin e Antoine Griezmann në Camp Nou, sipas “AS”.

Madjet thuhet se Barça ka rezervuar fanellën me numër 7 për të, të cilën nuk e bartë askush pas largimit të Arda Turan, transmeton “Transferimet”.

Ana e La Ligas dëshiron të nënshkruajë Atletico Madrid përpara dhe mesfushorin brazilian Arthur për të përfunduar fazën tjetër të rindërtimit dhe për të siguruar të ardhmen e tyre afatgjatë si një forcë dominuese në Evropë.