Neymar tek Reali, ja çfarë thotë presidenti i PSG

Neymar është përfolur shumë për një kalim te Real madrid.

Mbrëmjen e djeshme ai zhvilloi një ndeshje ndaj galaktikave dhe kjo bëri që të flitej edhe më shumë për të.

Por kalimi i tij te Reali duket se është i pamundur, të paktën sipas presidentit të PSG.

Nasser Al-Khelaifi është shprehur se është 100 % e sigurt se braziliani do të jetë tek PSG sezonin e ardhshëm.

Në këtë mënyrë ai ka shuar disi thashethemet për një kalim të Neymar Junior tek Madrilenët.