Arsene Weger vjen me një kërkesë të çuditshme në hotelin suedez(FOTO)

Arsene Wenger dhe skuadra e Arsenalit kanë mbërritur në Suedi përpara ndeshjes së Gunners në ‘Europa League’ me Ostersunds FK.

Skuadra e Arsenalit ka mbërritur në Ostersunds dhe u vendosën në hotelin e tyre, shkruan GazetaBlic

Sipas mediave suedeze, Wenger bëri një kërkesë mjaft interesante për dhomën e hoteleve, ku kërkoi kontroll për natën.

Ai gjithashtu dyshohet se i kërkoi stafit të hotelit që t’i jepte atij një shishe Mackmyra – uiski më i famshëm i Suedisë.