Apolonia – Turbina: U dyshua si ndeshje e kurdisur, shikoni golat e çuditshëm (VIDEO)

Ndeshja mes Apolonisë dhe Turbinës, e mbyllur sot në shifrat 5-1, u dyshua si e luajtur në baste. Fakti që katër golat u shënuan në vetëm në 10 minutat e fundit të sfidës, e bën akoma më të dyshimtë këtë sfidë.

Por, shikoni edhe golat e shënuar në këtë sfidë, sidomos ato në minutat e fundit. Mbrojtja e ekipit të Turbinës duket inekzistente, dhe lojtarët e Apolonisë bëjnë ç’të duan në zonë.