ZYRTARE: Befason Pazzini, transferohet në La Liga

ZYRTARE: Befason Pazzini, transferohet në La Liga

Levante e ka përforcuar sulmin me transferimin e sulmuesit Giampaolo Pazzini nga Hellas Verona.

Pazzini, 33 vjeçar, i bashkohet në formë huazimi deri në fund të sezonit dhe kjo do të jetë eksperienca e tij e parë jashtë Italisë.