Tottenham – Man Utd, formacionet zyrtare

Tottenham Hotpsur dhe Manchester United zhvillojnë kryendeshjen e javës së 25 në Premier League.

Takimi që nis në ora 21:00 luhet në stadiumin Wembley.

Formacionet zyrtare: