Konfirmohet largimi i një lojtarit nga Real Madrid

Skuadra e Real Madridit pritet të largojë një lojtarë në këtë afat kalitmar të janarit.

Siç duket Dani Ceballos do të huazohet nga Real Madridi, shkruan GazetaBlic.

Lojtari nuk po ka hapësira në formacionin bazë dhe me shumë mundësi do largohet nga madrilenët.

Ceballos pritet t’i bashkohet Real Betisit deri në fund të sezonit.