Juventus dhe Napoli pas mbrojtësit të Manchester Unitedit

Juventusi dhe Napoli janë të gatshme ta rikthejnë në Itali mbrojtësin e Manchester Unitedit, Matteo Darmain, sipas Sky Sport.
Darmian e dëshiron largimin nga “Old Trafford” pasi nuk po gjen vend në formacionin e parë të Jose Mourinhos, transmeton Express.

Dhe derisa Juventus është lidhur ngushtë me të për një kohë të gjatë, kryesuesi i tabelës në Serie A, Napoli, raportohet se i është futur garës