Inter dhe Juventus interesohen për yllin e Udineses

Inter edhe Juventus janë duke e monitoruar lojtarin e Udinses Antonin Barak

Reprezentuesi i Çekisë ka shkëlqyer për skuadrën italiane prej transferimit të tij nga skuadra e kampionatit çek Slavia Prague.

23 vjeçari në 15 paraqitje deri me tani ka realizuar 4 gola në Serie A pë Udinese, shkruan Gazeta Blic

Çdo skuadër e cila e dëshiron mesfushorin duhet të paguajë 20 milionë euro.