Trippier nesër te Atletico Madrid

July 16, 2019 d l 0

Kieran Trippier nesër do udhëtoj në Madrid për ta kompletuar transferimin te skuadra spanjolle, Atletico Madrid. Anglezi do të jetë zëvendësues i Juanfran te Atletico […]

Milan interesohet për Bailly

July 16, 2019 d l 0

Skuadra italiane, Milan ka shprehur interesim për transferimin e Eric Bailly. Rosonerët ishin interesuar edhe për Dejan Lovren, por çmimi i vendodur prej 20 milionë […]

Mancini lojtar i Romës

July 16, 2019 d l 0

Roma më në fund do ta kompletoj transferimin e mbrojtësit të Atalantas, Gianluca Mancini. Italiani së shpejti do të udhëtoj drejt kryeqytetit italian për të […]

Ceballos shumë afër Arsenalit

July 16, 2019 d l 0

Arsenali është një hap larg kompletimit të transferimit të Dani Ceballos nga Real Madrid. AS raporton se Gunners e kanë fituar garën ndaj rivalit lokal, […]

Atletico Madrid duhet të shesë

July 15, 2019 d l 0

Atletico Madrid është një nga skuadrat më aktive dhe që ka shpenzuar më së shumti aktualisht në top 5 ligat europiane. Megjithatë skuadra spanjolle duhet […]